شقق للبيع بالتقسيط في مدينة العلمين الجديدة استلام فوري, صفحة 6

219 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك جاهزة بأميز لوكيشن واقل سعر في العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله خياليه استلام فوري 205م 2د للبحر تشطيب خيال

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف الابراج الايقونيه وحده فيو مباشر علي البحر

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٢٤٬٦٧٣ جنيه

    فيو علي البحر واللاجون وحده بسعر 105الف للمتر-جراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٠١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بفيو علي البحر ماشره ف دور فوق ال15 بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في الحي اللاتيني بحري و فيو تحفة ١٦١متر.

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة تطل ع الكلوب هاوس تقسيط 9سنين

    Summit Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن الفوري مقدم 600الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قمدم5%بلتقسيط ع9س شقة 157م استلام فوري متشطبه الان

    Bright logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه متشطب بالكامل ريسيل بأقل سعر استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر ستديو دبل فيو ف دور فوق ال 25 بجراج

    Code For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ف دور فوق ال 30بسعر متر 100 الف باكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فيو بحر ولاجون دور فوق ال33 بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٥٬١٠٦ جنيه

    ف الابراج الايقونيه The Gate وحده ف دورفوق25 بجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون - العلمين الجديدة) 157 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (ابراج العلمين) 182 م

    RE/MAX Avalon logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٢٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٤٧٬٦٥٥ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر ب 100 الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل تسهيلات 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم790 الف شقه 135م متشطبه استلام فورى بفيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بفيو لاجون بأقل مقدم واستلام فوري

    متصدر

    Elira Real estate Experts logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 650 الف بحري فوري ومتشطب بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبة استلام فوري شايفة البحر

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري فوري ومتشطب بالعلمين بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م بحري جاهزة بأميز لوكيشن في العلمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع