شقق للبيع بالتقسيط في مدينة العلمين الجديدة استلام فوري, صفحة 7

219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري باقساط حتي 12 سنه استلام فوري بالتشطيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 780الف استلم فوري شقة بحري صريح برايم فيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م بأميز لوكيشن وأقل سعر في العالمين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العلمين استلم فوري شقتك بفيو بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقة 140م متشطبة فيو بحري صريح قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك متشطبة بفيو ابراج بأقل سعر في مزارين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جــــاهزة للسكـن الان بمقدم 480الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٥١٬٩٠٢ جنيه

    ف دور فوق ال 25 بفيو علي البحر واللاجون North Edge

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بفيو مميز علي البحر واللاجون وريكسوس-بالجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وحده مفروشه بالاجهزه بسعر متر قليل بفيو لاجون

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٣٠٬٤٦٠ جنيه

    ف دور فوق ال20 وحده بحر ولاجون ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٧١ متر مربع

    ١١٦٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في Latin District New Alamein

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على المفتاح استلام فوري تقسيط لحد 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف سي فيو برايم لوكيشن قسط في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقهvipكورنر-دابل فيو لاجون-استلام فوري_بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر 3غرف-استلام فوري -دابل فيو لاجون

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقهvipفي قلب العلمين الجديده-استلام فوري-فيو لاجون

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (أبراج العلمين) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٤٤٬١٩٧ جنيه

    فرصه وحده بدون اوفر صف اول ف Mazarine apartment

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 15 وحده دبل فيو بجراج في North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده استلام فوري مساحه كبيره دبل فيو ف North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٩٬٦٤٩ جنيه

    شقة للبيع (أبراج العلمين) 182 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩١٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر في دور فوق ال30

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١١٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٨٬٦٣٠ جنيه

    في اميز دور ف The Gate وحده دبل فيو بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٤٨٬٠٠٢ جنيه

    شقة للبيع (مزارين - العلمين) 236 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٣ جنيه/متر مربع