شقق للبيع بالتقسيط في مدينة العلمين الجديدة استلام فوري, صفحة 3

219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬١٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري بموقع مميز كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح محدود شقة 120م متشطبة بالعلمين فوري على البحر

    متصدر

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٦٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بحري جاهزه للمعيشه امام فندق ريكسوس .

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبتشطيب فندقي فيو على البحر & لاجونز استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB استلام فوري بفيو بحر مباشره& لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB استلام فوري بفيو بحر مباشره& لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 700 الف استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحري بمقدم 590 الف استلام فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib فوري بفيو بحر ومتشطب في ابراج العلين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 310م استلام فورى-بفيو عالبحر فى ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانورامي علي البحر أقل سعر في العلمين قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٣٠٬٤٦٠ جنيه

    ف دور فوق ال20 وحده بحر ولاجون ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٧١ متر مربع

    ١١٦٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل استلام فوري بمقدم 365الف فقط

    IRTKAZ logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف استلم شقتك بتشطيب VIP وفيو لاجون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 730 الف فوري + متشطبه VIB بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٧٬٠٩٩ جنيه

    باقل سعر شاليه متشطب High end واخد فيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ فيو بانوراما بحر وبحيرة تقسيط يصل لـ 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٧٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 133م متشطبه استلام فوري متشطبه الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٤٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 140م استلام فوري متشطبه بفيو مميز مقدم5%

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م جاهزة أقل من سعر الماركت صف اول لاجون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو بحري صريح بأقل سعر في اللاتيني قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 122,5م للبيع الحي اللاتيني العلمين الجديدة

    Chance for Realestate logo image

2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقة علي الطراز اليوناني فيو لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع