شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 59

4,230 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بفيو مميز في زيد ويست

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٠٩٬١٠٨ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند فيلدج ويست درة Village West

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بكبائن المطبخ والتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في بالم باركس

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 185م باقل مقدم مليون 500الف

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٢٣١٬٥٨٤ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري من سوديك في زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٦٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي-فيلا جاردن في ماونتن فيو أكتوبر بارك ع النافورة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند زايد ديونز باقل سعر في الماركت

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 185م باقل مقدم مليون 500الف

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زيد الشيخ زايد | دور 8 | تشطيب كامل بالتك

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بكمبوند فاي بجوار ذا استيتس

    Property Hills VIP logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 185م باقل مقدم مليون 500الف

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للاستلام الفوري

    Crafters Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات ليك فيو

    Roots Development logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١١٦٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر تجاري لسرعه البيع ارضي بحديقه في فليدج ويست

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م² للبيع-زد تاورز الشيخ زايد غرفتين + مربيه

    Properties-Today.com logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 185م باقل مقدم مليون 500الف

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 192م للبيع متشطبه فوري - كمبوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة -استلام فوري - موقع مميز باطلالة مفتوح

    Emtdad Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات ف بيراميدز هيلز فيو الاهرمات

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في مارفيل

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو مميز في الشيخ زايد استلام فوري

    Crafters Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فاخر استلام فوري بالفرش الشيخ زايد

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع