شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 57

4,230 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري للبيع في زد تاورز

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للسكن للبيع في الما امام اركان

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مزدوج في كيان (بدر الدين) - استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اي سيتي اكتوبر 145متر استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع موقع مميز في كمبوند Upville

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فوري متشطبه بمقدم 590 الف في ويستاون

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لالهنائل الدور الثالث ١٤٣م ٣ غرف

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ استلام فوري فى نيو جيزة

    New Avenue Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٢٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع موقع مميز في كمبوند Upville

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٣٤٬٠٢٨ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في باديا من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اي سيتي اكتوبر150متر استلام فوري

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - شارع رئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطب بروف استلام فوري في بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي وصله دهشور مباشر كمبوند جامعه القاهر

    Vida Solutions logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٥٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو متشطبه بالكامل ف 6 اكتوبر كمبوند نيوم

    Vida Solutions logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 متر في المربع الذهبي تاني نمرة من النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز فيلدج ويست - دره - الشيخ زايد

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في أكتوبر بلازا سوديك 6 اكتوبر

    DMG logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري تقسيط 10 سنوات بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في زايد ديونز أقل من سعر الماركت

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 125م+جردن 90م استام فوري بفيو مميز !!

    Bright logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع