شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 64

4,230 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED West – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بفيو لاند سكيب متشطبة ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعه 47 علي الرئيسي مباشرة شارع عرضه 250 م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع امام كايرو جيت اعمار بسعر مميز

    Rokn Real Estate logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل حدائق اكتوبر ليك فرونت فيو خارجي مميزة

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري فيو الاهرامات بمقدم 830 الف-مبني

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زايد هايتس – بالقرب من البوابة

    RE/MAX Everest logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥١ متر مربع

    ٢٤٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بأقساط في او ويست فيو مفتوح علي جنينه

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ZED West – موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج ويست متشطبه بالفرش استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ١٥٪‏ بكمبوند جرين سيتي

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه ٣ غرف نوم مقدم : 4.7 م بفيو مفتوح

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول استخدام في أبراج زد – الشيخ زايد

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - المربع الذهبي مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بسعر لقطة في MV استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه الشيخ زايد كمبوند فيلدج ويست استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 6 – 6 اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري متشطبة ف جنة زايد1خالصة اقساط

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 167م+حديقة116م متشطبه بالكامل

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم ٩٠٠ الف - شقة 150 م حدايق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121متر للبيع بالتقسيط استلام فوري بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى افضل فيو وافضل سعر ذا اكسيس

    Properties-Today.com logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٢٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في زيد- G+10

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع