شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 56

4,230 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١٢٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي تراس كورنر بجوار مول العرب

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة متشطبة استلام فوري امام مطار سفنكس

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح على مرحلة الفيلات والاجوون فيو

    Roots Development logo image

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري امام ابراج زيد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري للبيع في الخمايل

    I-Move logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في قلب نيو زايد متشطبه باقل مقدم5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة تشطيب كامل للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 196م استلام فوري متشطبه بفيو مميز !!

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري كاش

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ارضي بجاردن دقائق من نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة جاهزة تشطيب كامل للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمميزة كاملة التشطيب استلام فوري

    Roots Development logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع في جرين 5

    I-Move logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري داخل بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة في اوه وست استلام فوري

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن في الجريا ريزيدنس في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف متشطبه بفيو علي جاردن بجوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقى متشطب بالتكييفات فيو علوى جاهزه للسكن

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيه متشطبه استلام فوري علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة جاهزة للسكن أمام جامعة النيل فيو مميز

    متصدر

    Inn Properties logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري باقل مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو لاجون بإطلالة مفتوحة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع