شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 153

4,255 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ريسيل شقة في vye 120م فوري لوكيشن مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 158بحديقة في بيفرلي زايد-استلام فوري-فرصة

    Property Hills... logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا ف الشيخ زايد استلام فوري ف كارميل من سود

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بجاردن باقل سعر استلام فوري، تقسيط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٨٥٬١٥٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك فوري بجاردن على فيو 158م VYE

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري في ماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن هاوس اقل من ماركت موقع مميز متشطب فوري sodic

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٨٠٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 158بحديقة في بيفرلي زايد-استلام فوري-فرصة

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه171م+61م جاردن متشطبه استلام فوري باقل قيمة قسط

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٤٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت SODICشقة متشطبة ريسيل فوري موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 130م+حديقة 50م-تقسيط -زايد

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكين شقة بجاردن فوري 186م ريسيل اقل سعرsodic

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه في كمبوند جرين جاردنز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جرين جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف بادية استلام فوري لوكشن مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 130م+حديقة 50م-تقسيط -زايد

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري متشطب ف اميز لوكشن

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٧٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 130م+حديقة 50م-تقسيط -زايد

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة158 بحديقة في بيفرلي زايد-استلام فوري-فرصة

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٨٥٬١٥٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ريسيل فوري بجاردن في سوديكvye على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 158بحديقة في بيفرلي زايد-استلام فوري-فرصة

    Property Hills... logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري من سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 130م+حديقة 50م-تقسيط -زايد

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م فوري ريسيل في SODIC VYE افضل موقع اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة فوري في سوديك vye باقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بأقل من سعر السوق في كمبوند ماونتن فيو

    Abrag Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع