شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 156

4,255 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 224م مع جاردن 112م بموقع مميز جدا

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٨٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٧٢٬١٧٠ جنيه

    استلام فوري شقة 161م تشطيب كامل بالمطبخ والتكييفات

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف بادية متشطبة بسعر مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه 130 م+حديقة في كيان زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه في كلوب بارك جاهزه بمقدم 4.9 مليون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م+حديقة استلام فوري بيفرلي هيلز-الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه 130 م+حديقة في كيان زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع استلام فوري بريم لوكشن ف o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه 130 م+حديقة في كيان زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 163م استلام فوري متشطبه+التكيفات بتكملة اقساط

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند زد الشيخ زايد بسعر مميز جدا

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م+حديقة استلام فوري بيفرلي هيلز-الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه 130 م+حديقة في كيان زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع فيtawny استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه 130 م+حديقة في كيان زايد استلام فوري

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٨١٬٠٠٠ جنيه

    أقل شقه متشطبه استلام فوري بالمطبخ والتكيفات مقدم4

    Gate real estate marketing logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م+حديقة استلام فوري بيفرلي هيلز-الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م دور ثاني في بيت الوطن التكملي بتقسيط

    MADAEN GROUP logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل في VYE زايد|مطلوب 4 مليون+الاقساط

    Merak Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ف الشيخ زايد استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م متشطبة في الشيخ زايد من سوديك بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما شقة 221م دوراول استلام فوري بتقسيط

    MADAEN GROUP logo image

4

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٩٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م+حديقة استلام فوري بيفرلي هيلز-الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه182م متشطبه استلام فوري باقل مقدم وتكملة اقساط

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٦٬٤٨٣ جنيه/متر مربع