شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 151

4,255 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند صن كابيتال موقع مميز

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة مميزه للبيع في بادية استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بسعر مميز – تقسيط– ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بسعر مميز – تقسيط– ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م عل المفتاح وبتقسيط بالشيخ زايد بدون عمولة

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو موقعه مميز ريسيل فوري في سوديك كملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع استلام فوري للبيع امام هايبر ١

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيرة 325م استلام فوري بالتقسيط عالمحور

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجوا هايبر 1 متشطبة للبيع

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي ب جاردن استلام فوري ف o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199م استلام فوري متشطبة بجوار بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٤٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري فيو مميز في ابراج ايون

    Homes Hub logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالشيخ زايد استلام فوري بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باللبيني هرم اولاد رجب شقق ناصيه 170م استلام فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع تشطيب كامل في سولايا

    Classy Home For Real Estate logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز جدا في زايد كمبوند زايد ديونز

    Classy Home For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشقة 3 غرف في او ويست متشطبة بالكامل

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م ريسيل فوري في vye سوديك موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل جاردن هاوس متشطب فوري اقل سعر سوديك كارمل

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة129م متشطبة أبراج ساويرس الشيخ زايد بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٥٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بسعر مميز – تقسيط– ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م استلام فوري وتقسيط ع10س ومقدم 1.9Mف ش زويل

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام فوري بسعر مميز – تقسيط– ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م استلام فوري متشطبة امام بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م استلام فوري وتقسيط ع10س ومقدم 1.9Mف ش زويل

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع