شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 158

4,255 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك علي المفتاح في الشيخ زايد بأقل سعر

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م متشطبه استلام فوري تكملة اقساط بالشيخ زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةم120 استلام فوري تشطيب كامل من ساويرس قرب هايبر

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٩٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف ابها بجوار مونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٩٣٬٦٠٠ جنيه

    استلام فوري 67 متر و 86 متر رووف بمقدم 10%

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل باقل اوفر و سعر فوري موقع مميز vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا فيلا 245م متشطبة في ماونتن فيو تقسيط7س

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر ممكن شقة 145م استلام فوري فيو مميز جداا

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وقسط شقتك 224م ارضي علي 24 شهر بدون فوائد

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٨٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 142م في حي البوليفارد التوسعات

    MADAEN GROUP logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٤٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بكومباوند بال باركس ١٣٤ متر اول سكن موقع

    Golden Star Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اكبر مساحة موقع مميز ريسيل فوري فيو poo

    Allocate Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    175م استلام فورى بالتكيفات بكمبوند فليدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الرابعة - مينا - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٥م بحدائق الأهرام قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع شقه ١٢٨م بجوار البوابه قسط علي ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة بجاردن ريسيل فيو poolمباشر فوري اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي ب جاردن استلام فوري ف o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم وأفضل انظمه سداد ٣٦شهر 100م استلام فوري

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٩٬٤٠٠ جنيه

    شقه 141م كامله التشطيب كمبوند صبا اكتوبر بالتقسيط

    White House RE logo image

    صبا ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري افضل كمبوند في اكتوبر فيو مميز ج

    Property Hills Star logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 3 غرف 110 متر بالقرب من مول مصر

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 116م 3غرف بوابه 4 دور 2

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة250م غرب سوميدفيولاندسكيب بجوار مدرسة الهدى

    Darko Real Estate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٥٠م غرب سوميد بسعر لن يتكرر بجوار مجمع البنوك

    Darko Real Estate logo image

    شارع مكة المكرمة, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع