شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 115

4,255 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٠م ببيراميدز هيلز دبل فيو + فيو اهرامات

    Classy Home For Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل في زايد ديونز بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه 140 متر للبيع في دار مصر

    Classy Home For Real Estate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فوري في Kayan أكتوبر غرفتين

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 173م استلام فوري بفيو مميز الان !

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جرين6 لوكيشن مميز جدا بسعر مميز

    Selection Code logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع كنز كمبوند استلام فوري

    Revalo Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بيع كمبوند ويستاون سوديك موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 174م متشطبة استلام فوري في مرحله تلوا

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اكتوبر تشطيب بالكامل

    Classy Home For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي ستي اكتوبر بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٢٬٥٩٧ جنيه

    شقة 140 متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩١٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبجاردن للبيع في ابراج زيد متشطب بالتكييفات

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج زيد تشطيب كامل و استلام فوري

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو في اي ستي اكتوبر دبل فيو

    Classy Home For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي ستي بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٨ م + بجاردن للبيع في زايد ديونز بسعر مميز

    Classy Home For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب في بيفرلي هيلز 213 متر

    Classy Home For Real Estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في صن كابيتال متشطبة بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٧م للبيع في صن كابيتال دبل فيو بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ماونتن فيو اكتوبر موقع مميز جدا

    Classy Home For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م | 3 غرف | حدائق اكتوبر | استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع