شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 114

4,255 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للايجار او البيع في كمبوند او ويست

    Classy Home For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جرين 6 استلام فوري موقع مميز

    Classy Home For Real Estate logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في اويست

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جولز 243 متر تربل فيو بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤م للبيع في الخمائل تشطيب كامل بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر في الحي التاسع

    شارع مجلس الدولة - التحرير, الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٣١٧٬٤٧٣ جنيه

    شقة 176 متر في ابراج زد في الشيخ زايد

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي ستي اكتوبر بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري متشطبة بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي ستي بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة بجاردن ١٢٥م للبيع بماونتن فيو اي ستي

    Classy Home For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بماونتن فيو اي ستي

    Classy Home For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري جاهزه للسكن متشطبه بنص السعر

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٣٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في نيو زايد بالتقسيط على 12 سنة اقرب استلام

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند كيان أقل سعر لوكيشن مميز جدا

    Classy Home For Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ماونتن فيو اي ستي للبيع بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 190م بفيوهات مفتوحة - استلام فوري

    Inspire Homes logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م فى اشجار سيتي استلام فوري قسط علي 8 سنين

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٠٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع استلام فوري في حدائق الاهرام

    Town River logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بكمبوند ذا كولكشن بنيو جيزة مميزة

    Classy Home For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بنص السعر فوري بخصم 40% فيو الاهرامات

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 3 غرف استلامها فوري باقل من سعر السوق

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة للبيع ١٦٠ متر في ابراج زيد بافضل سعر

    Classy Home For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقه استلام فوري في مشروع ساكن بمقدم 5%

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع