شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 111

4,255 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه لوكيشن مميز

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز فيو الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م متشطبة استلام فوري في الشيخ زايد القديمة

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بجاردن متشطبه في باديه بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن استلام فوري في الشيخ زايد كيان

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بالكامل بمقدم5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بجاردن فى كيان موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فوري بفيو لاجونز وتكملة قسط بسيط

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    155م دقيقة من شارع النوادي مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه لوكيشن مميز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري بالتقسيط في زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٧٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فوري - مقدم 15% - كمبوند جر

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري شرقي فيو مفتوح علي الميدان

    Roots Development logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري في Hills of One علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% على 6 سنوات - استلام فوري - كبموند جرين

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالقسط على 6 سنوات - كمبوند جرين

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م استلام فوري - مقدم 15% - كمبوند جرين سيتي

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن استلام فوري للبيع فيSun Capital

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل مقدم في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بموقع مميز فيو الاهرامات جوار نيو جيزه

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع