شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 31

13,514 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ف قلب الشيخ زايد مساحة 180م موقع مميز

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" في الحي الثالث – جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٤٥٢٬٩٩١ جنيه

    بيع شقق 1 غرفة، 2 غرفة، و3 غرف بأقل سعر في السوق

    متصدر

    Homescout logo image

    سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٣٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت مرتفع بمستوي الشارع  غرب سوميد مجاورة 8

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٢٨٬١٦٠ جنيه

    شقة غرفة 65 متر بإطلالة على حمام السباحة الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر مرخصة سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة على البحيرة – نيو جيزة

    Beltone logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية فاخرة لقطة للبيع بإطلالة على البحيرة

    Next Door Consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس 8 التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    النرجس 8, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة الترا سوبر لوكس بالتقسيط في صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن متشطبة بالتكييفات في فيفث سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البلازا تشطيب الترا لوكس اقل سعر متر

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس غرفة جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٨٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 154 متر بحري في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر - استلام فوري - مباشر على الجولف

    Emtdad Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز تشطيب بالتكييفات والمطبخ استلام قريب

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٦٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 425ألف وامتلك شقة متشطبة بالتكيفات | زيد ايست

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة استلام فوري متشطبه بالتكيفات والمطبخ فZED

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة استلام فورى فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٦٢٬٥٤٢ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بسهل حشيش بدون مقدم لفترة محدودة

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه في البروج متشطبه باقل سعر بالماركت

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بموقع مميز في المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 5, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Lake View Residence مفروشة استلام فوري

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر قابل للتفاوض شقة فيو حمام سباحة تشطيب فاخر

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٧٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172متر مميزه بالتقسيط للبيع في سولانا

    I-Move logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع