شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 28

13,514 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر خاص شقة جاهزة لإعادة البيع وتركيب بارك فيو

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٦٤٬٠٤٨ جنيه

    Luxury apartment 2 BR with sea view and garden

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٠٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل بكمبوند لايك فيو ريزيدنس

    Capital Property logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه207م على تبة زايد بفيو كاشف زايد بقسط على 12سنه

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه207م على تبة زايد بفيو كاشف زايد بقسط على 12سنه

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطب بالكامل اطلاله لاجون مفتوحه_على 5س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطب بالكامل اطلاله لاجون مفتوحه_على 5س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح وافضل سعر في كمبوند أوكارديا العبور

    متصدر

    FUD developments logo image

    اوكاريدا, الاسكان العائلي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٧٦٣ جنيه

    بمقدم200الف واقساط 10سنين امتلك بيتك في الشيخ زايد

    Realm Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Apartment with pool view

    Beyoot logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع 165 متشطبة ألترا سوبر لوكس كلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م للبيع في O WEST – مرحلة Club Residence

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury 2 BR Apartment with premium sea views

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بالفرش في أبراج أيون الشيخ زايد

    Bold Egypt logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ازاد بحديقة خاصة تشطيب وفُرش فاخر

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٣١٢٬٠٢٩ جنيه

    شقة 184 متر للبيع في زيد ويست الشيخ زايد فوري

    Bold Egypt logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ZED West شقه 144 م - دور سابع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بالفرش أبراج أيون في الشيخ زايد

    Bold Egypt logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتأسيس خاص ونظام صوتي للبيع كاش بالفرش

    Next Door Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية للسكن الفوري في تاون كايرو (سييراس)

    The Homies logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٩٬٢٦١ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بروف خاص وإطلالة بحرية، المرحلة 3

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٩١٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج 11 التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحمام سباحة خاص في ليك فيو ريزيدنس

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50% استلم شقة 588م متشطبه الترا سوبرلوكس الان

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٨٨ متر مربع

    ٢٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن 128م متشطب بلتكييفات فقط بمقدم1%قسط !

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع