شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 32

13,513 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في زيد إيست – أقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف vye سوديك تقسيط ع8سنين مقدم 5%

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 209متر متشطبة لوكيشن مميز ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٧٬٧٥٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري 10% علي 8س وخصم كاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس جاردن امامي وخلفي 200 م في النرجس

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في ليك فيو بفيو مميز

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص يونت & متشطبة & استلام قريب

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شعر شقه في الكمبوند و فيو مميز جدا

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه و مفروشه في التجمع بسعر لقطه

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و بالتكيفات و سعر لقطه

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في VGK القاهرة الجديدة

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٧٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ليك فيو 2

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ليك فيو 2

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٢٥٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة عائلية فاخرة في LVR 2

3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ليك فيو 2

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ليك فيو 2

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةاستلام فوري برايم لوكيشن ف كارما كاي تكملةاقساط

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م موقع مميز في الشيخ زايد | تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما الترا سوبر لوكس دقيقة من الوواتر واي

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن | تشطيب ألترا لوكس | برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    شارع 252, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر حصر 3 غرف في نيو جيزة للبيع

    Hussien Farahat logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع