شقق فاخرة للبيع في مصر, صفحة 9

13,531 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م استلام فوري متشطبه الترا سوبر لوكس بخصم !

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 م استلام فوري متشطبة و مفروشة lake view

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    باوفر لايقارن استلم شقة 197م متشطبه بفيو مميز الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٨٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة متشطب في رأس الحكمة بمقدم 10%

    COB logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع البحر متشطبه بالفرش والاجهزه باقل سعر-الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠١٠٬٦٠٥ جنيه

    للبيع شقه 116م كمبوند طبيعه ع طريق الواحات بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بخدمات بريميم قريب من محور بن زايد والمشير

    Q Sequoie logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق وفي موقع متميز

    Homy Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في فيفث سكوير | اتجاه بحري

    Aqarpedia For Resale logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من السوق للبيع في آي سيتي أكتوبر

    Driven Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٤٨٤٬٠٣٢ جنيه

    طرح جديد شقة 79م بخدمات فندقية متكاملة مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٨٤٬٢٧٠ جنيه

    5 سنوات — بدون مقدم + خصم 5%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣ غرف نوم كاملة التشطيب،تقسيط حتى 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في فيفث سكوير (المراسم) |سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في مارينا 5 عالبحر استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الغردقة.. فيو بسين في سهل حشيش بالتقسيط

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في سراي فيو بحري امامي استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B1 فيو جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه شايفه البحربخصم كبير 40% في قلب الساحل

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة "لقطة" تحت سعر السوق| شقة للبيع في فيلييت

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في زيد إيست - Ora

    Rokn Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بالمطبخ والتكيفات لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى او ويست ,اكتوبر

    TREX logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٤٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 88م دور الاول متشطبه ذا فيليج بالم هيلز

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٤٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع