شقق فاخرة للبيع في مصر, صفحة 8

13,531 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٨٦٢٬٧٢٨ جنيه

    شقة بالتقسيط تشطيب الترا سوبر لوكس في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار بجوار ميفيدا اقساط على 9 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ٣ غرف فى احسن لوكيشن على لاندسكيب متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات بأقساط طويله على ٩ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 2 غرفة للبيع في مدينتي بريڤادو

    Property Network logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر فاخرة للبيع في هايد بارك بجاردن خاص

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة-استلام فورى -تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم ٢٥٠،٠٠٠بتقسيط علي ١٢ سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأحياء الغردقة – 200 متر

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٥٨٬٦٢٢ جنيه

    شقه فاخرة في the Butterfly دور ارضي بحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٧٬٣٣٠ جنيه

    شقة كورنر فاخرة ١٧٥ م في إس ريزيدنس٣ غرف و٣ حمامات

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في تاج سيتي زون T تشطيب كامل 155م

    4C Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم رئيسيتين و3 حمامات، بأقل دفعة أولى

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٣٨٬٢٢٩ جنيه

    بسعر مميز شاليه غرفتين للبيع فيو علي اللاجون متشطب

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 106م + جاردن 69م بفيو مباشر على الـ Park

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بروميناد القاهرة الجديدة - جاهزة للاس

    Next Door Consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "أول سكن" بتشطيب هاي ألترا سوبر لوكس - الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ألترا سوبر لوكس في سوديك إيستاون

    La Costa For Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 3 غرف بفيو اللاجون – مكادينا، مدينة مكاد

    متصدر

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع اكبر 99م بفيو مميز فى هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٧٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفرش وعائد استثماري في كمبوند القطامية جاردنز

    Next Door Consultancy logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في one33 بأقساط لحد 10 سنين

    Rokn Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة بحديقة بأفضل سعر في CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لشقة في هايد بارك بفيو لاندسكيب

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٢٩٬٨٨٧ جنيه

    للبيع شقه 131م كمبوند طبيعه ع طريق الواحات بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٢ جنيه/متر مربع