شقق فاخرة للبيع في مصر, صفحة 13

13,546 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر فى الماركت شقه فورى فيلدج ويست اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي تشطيب فاخر في جرين ريزيدنس1-زايد

    RE/MAX Everest logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 4 غرف 245 م وخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٦٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 118 م وإطلالة حمام سباحة في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 4 غرف 255 وعائد استثماري مضمون

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨١٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 152 م واستمتع بـ Lazy River

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٢٤٬٤٠٠ جنيه

    امتلك غرفة بمساحة 85 م في مجاويش وحمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 80 م بتصميم ذكي للمساحات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في 3 غرف 148 م بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 160 م ومساحات متنوعة بمجاويش

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة بمساحة 85 م بأفضل سعر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 160 م بإطلالة حمام سباحة وحياة فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65متر غرفة نوم بإطلالة شارع مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 77متر غرفة نوم بإطلالة مباشرة على البسين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108متر غرفتين بإطلالة شارع مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 65متر غرفة نوم بموقع حيوي في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77متر غرفة بإطلالة حمام سباحة بتريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65متر غرفة بإطلالة شارع وتشطيب عصري

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135متر 3 غرف بإطلالة شارع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    احجز غرفة 62 م مع حمامات سباحة فاخرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة 96متر غرفتين بإطلالة شارع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135متر 3 غرف بإطلالة شارع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108متر غرفتين دور أول بإطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م بغرفة… رفاهية في كل تفصيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98متر غرفتين بمساحة مريحة في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع