بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينتي, صفحة 6

169 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر للبيع مدينتى 7غرف بحرى ناصيه ممر لقطه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا B للبيع فى مدينتى بالقرب من الجامع الكبير

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج C للبيع فى مدينتى 1135 م بسعر مميز

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموزج القصر علي اكبر وايد جاردن و تقسيمه ممتازه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي استلام فوري خالصة وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع على اكبر جولف 1240م كامل تشطيب فى مدينتى

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي ستاندالونVG1 فيو جولف وبحيرات

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٨٢٠ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عظيمه لامتلاك فيلا مدينتى فاخره 5 غرف جاهزه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر للبيع مدينتى 7 غرف بحمام سباحه بحرى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٧٧ متر مربع

    ١٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج القصر للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في مدينتي فيو بحيرات و الجولف

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر للبيع مدينتى 7 غرف ناصيه بحرى ع فيو

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بمدينتي ١٢٧٠م اطلالة ملاعب الجولف للصفوة

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٧٠ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى قصرD تشطيب ديلوكس حمام سباحه وبيزمنت

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو الجولف للبيع بمدينتي 760م تشطيب متكامل

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٧٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بتشطيب مميز بحمام سباحه و جاكوزي

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي فيو جولف مميز و خطوات من بوابه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ١٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة فندقيه فى ارقى مراحل مدينتي VG2

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٥٦٤ متر مربع

    ٩٧٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمدينتي مساحة 4 غرف نوم الفورسيزون

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأرخص إجمالى عقد معروض فى السوق لأكبر نموذج

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    5

    ٦٨٥ متر مربع

    ٧١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎فيلا مستقله Wide Golf View في ارقي مراحل مدينتي V

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٩٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا بالمرحلة الاولى بسعر تجارى جدا فى مدينتى

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦١٥ متر مربع

    ٨١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فندقي للبيع بمدينتي 1150م بحمام سباحة والفرش

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7+

    7

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى كالقصر 7غرف فيو جولف مباشر لقطه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في مدينتي فيو مباشر على الجولف 1200م

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦١٥ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع