بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينتي, صفحة 5

169 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج F اميز النماذج

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١١ متر مربع

    ٥٨٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره فندفيه للصفوه 5 غرف بحمام سباحه وبزمنت

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للببع اكبر فيلا في المرحله الأولي مدينتي نموذج T

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٠١ متر مربع

    ١٠٨٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله اول صف عالجولف500م كاش تشطيب سوبر لوكس

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي استاندالون نموذجB بحمام سباحة

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في مدينتي C بحمام سباحة مفروشة VG2

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج K كلاسيك في مدينتي

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٥٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بجوار مدينتي –أرض 3700م –فرش كامل

    Al Fanar Development and project management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر قصر لقطه 1100م للبيع بمدينتي نموذج B

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    7

    ٦١٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي من نماذج القصو رعلي فيو مفتوح

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتى نموذج B فيو وايد جاردن .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك قصر بمدينتي بأفضل سعــر مع فيو هايـل

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    7+

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك قصر للبيع فى مدينتى 1030 م مفروش بحمام سباحة

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا تشطيب الترا سوبر لوكس مميزه

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى مدينتى نموذج A فيو الجولف مباشره

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    7

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – نموذج C | سعر لقطة لسرعة البيع

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر علي وايد جاردن بسعر ممتاز

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٦٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر نموذج T فيو الجولف للبيع فى مدينتى 1000 م

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا C للبيع فى مدينتى على اكبر جولف 1000 م تجارى

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٣٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 630م (القصر) فيو وايد جاردن بمساحة أرض 1250م

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 555م فيو بحيرات في مدينتي-بأفضل المراحل

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٥ متر مربع

    ١١٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثالث اكبر نماذج فيلات بمساحة ارض 1132م بسعر مميز

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فيو جاردفى ارقى مراحل مدينتى VG2

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٩ متر مربع

    ٩٣٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع Golf view في أرقى مراحل مدينتي – VG2

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٦٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاU للبيع في مدينتي – فرصة مميزة فيوجولف وبحيرات

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٨٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع