بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في القاهرة, صفحة 41

3,077 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٣١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قطامية هايتس بحمام سباحة كبير 1600متر مربع

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سرايات المعادي بحديقه كبيره 1100متر مربع

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قطامية هايتس بحمام سباحة كبير 1650متر مربع

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في قطامية جاردنز

    Capital Property logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    5

    ٦٤٨ متر مربع

    ٨٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قطامية ديونز مساحة البناء 1300 متر مربع

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في Azzar 2 – استلام فوري

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند هايد بارك التجمع

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٠٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا TYPE D ب اسكارليت استلام فوري باقساط بحري

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٦٬٩٢٣٬٧٦٠ جنيه

    فيللا مميزه نص مفروش في اميز مناطق سرايات المعادي

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جدا اول صف للجولف فى ميراج سيتى

    Do estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلالة رائعة على ليك فيو هادئ

    Masar Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز 5 غرف فى كايرو فستيفال سيتي

    Do estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٤٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالمطبخ والتكيفات - موقع مميز - بافضل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة تشطيب فاخر بالفرش بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف ساكارليت استلام فوري TYPE D لقطه باقساط

    Spade consultancy logo image

7+

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع– فيلا فاخرة في أوريانا 2، كايرو فستيفال سيتي

    Beltone logo image

5

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز فيلا مستقلة في أوريانا 2 سي إف سي

    Country For Real Estate logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في كمبوند ديار اركو التجمع Dyar

    Sonic For Real-Estate logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك فيلا مستقله للبيع بموقع مميز في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ستاندألون برايم لوكيشن داخل بالم هيلز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – كمبوند ستون بارك

    Beltone logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٤٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع كمبوند قطامية كريكس التجمع

    Masar Real Estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع صف أول داخل قطامية ديونز

    Element Estate logo image

5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع بموقع متيمز بكومبوند لوروا التجمع الخامس

    Remax Station logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 50%وباقى الاقساط على6شهور وامتلك فيلاBبمدينتى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٤ جنيه/متر مربع