بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 72

1,899 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند رويال سيتى بجوار هايبر وان

    Royal Hub Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 550م جاهزه للسكن عالمحور مباشره

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 563م استلام فورى من بالم هيلز قسط 6سGolf View

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 751م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٥١ متر مربع

    ٨٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 550م جاهزه للسكن عالمحور مباشره

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858 م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا دوبلكس فاخر للبيع أول ساكن التوسعات الشمالية

    Al Fanar Development and project management logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله صف أول للبيع في أليجريا 1200 متر

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الحي التاسع بالشيخ زايد.

    Real Vision logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع خلف مول العرب كمبوند جرين هايتس

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بتفرعات نادي الصيد قابله للهدم 665 متر.

    Oscar logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    7+

    7

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة اقل سعر فى الياسمين 1005 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ١٬٠٠٥ متر مربع

    ٤١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 707م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٧ متر مربع

    ٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كومبوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858 م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز يطل على مناظر طبيعية واسعة

    Flip logo image

4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858 م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا539م الشيخ زايد فيو حمام سباحه قسط 6س أقل مقدم

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٣٩ متر مربع

    ٩٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا منفصله 858م قرب بالم هيلز +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٥٨ متر مربع

    ٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاردينيا بارك - طريق الوحات - 6 اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في رويال سيتي

    Beltone logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٧٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند ألما، مدينة الشيخ زايد

    Jedar Real Estate logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة735م بحمام سبفي مينا جاردن سيتي

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٧٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع