بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 69

1,899 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٠٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم فريد من نوعه على ملعب الجولف والبحيره

    SG Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨١٢ متر مربع

    ١٣١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطه 4 غرف نوم جولف اكستنشن بالم هيلز

    SG Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه موقع مميز جدا نص تشطيب في سيتي فيو

    SG Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٧٤٥ متر مربع

    ١٤٧٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره فاخره للبيع موقع مميز جدا علي الجولف

    SG Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 536+جاردن372-بالقرب من مول العرب-تقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١١٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ڤيللا فاخرة تصميم كالقصور بكمبوند جولف سيتي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    جولف سنترال, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيو \ قيلا 1100 م \ اعلى تبة \ فيو بانوراما

7

    7+

    ٨٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 536+جاردن372-بالقرب من مول العرب-تقسيط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١١٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500م بالشيخ زايد استلام فورى قرب مول العرب

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كمبوند زايد 2000، الشيخ زايد

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلامنفصلة500م+ حديقة405م +متاح تقسيط

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في o west

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٠٩ متر مربع

    ١٢٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Premium Stand-alone Available Golf Extension

    The Choice For Real Estate logo image

3

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بيفرلي هيلز مع حمام سباحة

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    5

    ٩٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 536+جاردن372-بالقرب من مول العرب-تقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١١٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه تشطيب الترا سوبر لوكس اللجريا

    SG Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع في أليجريا ٥٨١ متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٧ متر مربع

    ١٠٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 1200 متر للبيع فى سيتى فيو 6 أكتوبر

    SG Real Estate logo image

6

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ٦٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 536+جاردن372-بالقرب من مول العرب-تقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١١٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيو \ فيلا 1100 م \على اعلى مصطبة\بانورما فيو

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيو \ فيلا 1850 م \ نصف تشطيب \ فيو بانورما

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيو \ فيلا مفروشة بالكامل \ديزين مغربى اندلسى

5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اويست وايت فيلا مستقلة للبيع TYPE F

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع