بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 22

1,207 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - جنات العزيزية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جنة العزيزية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري 685متر مميزة في سوان ليك

    Evergreen Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٨٥ متر مربع

    ٥١٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف فيوز بمساحة 590 متر مربع مكتملة

    Rokn Real Estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ١١٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬٥١٠ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ستاندالون643م متشطبه بالكامل بفيو لاجون

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع جولف إكستنشن، بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا500 مترللبيع برايم لوكايشن في نيو جيزه

    Rokn Real Estate logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري فيلا مستقلة للبيع 503م بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب مع حمام سباحة للبيع بحري لقطه..

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تايب K بمساحة 1000متر متشطبه فوري بحري صريح..

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية - 900 م

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة مطلة على البحيرة واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بموقع مميز جدًا مع بدروم للبيع

    Egypt Best Properties logo image

6

    7+

    ٩٧١ متر مربع

    ١٠٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب للبيع في بالم فالي بالم هيلز

    Home Valley logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٥٢٧٬٨٢٧ جنيه

    فيلا للبيع استلام خلال شهرين في باديا بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣١٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جراند هايتس اكتوبر متشطبه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في ذا كراون

    Hefnawy Group logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلالة مفتوحه و بقسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٤٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ون استوري في كمبوند سوان ليك ويست حسن علام

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٨٥ متر مربع

    ١٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كينجزرانج نيو جيزة

    Blocks logo image

7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 776 م كمبوند نيو جيزة بحمام سباحه

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

6

    6

    ٦٠٩ متر مربع

    ١٣١٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٥٨ متر مربع

    ٧٨٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع