شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, صفحة 5

124 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة بالتكييفات للبيع في فيليج جيت | 147م

    Circle Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٨١٬٦٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتصميم عصري وحصة في الجراج Village Gate

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجانب الجامعه الامريكيه مباشره ريسيل

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بموقع متميز في فيلدج جيت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند ڤيلدج جيت علي ڤيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج جيت تشطيب عالي الجودة جداً

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى فيليدج جيت بفيو على لايك

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري - اول سكن

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب استلام فوري للبيع ريسيل - فيلدج جيت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى قلب القاهره الجديده استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لوكيشن مميز جدا + 2باكية جراج بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة155م متشطبة لوكيشن مميز + 2باكية جراج بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند فيلدج جيت نص مفروش

    Massar logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثمارية فاخرة للبيع في Village Gate

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقه متميز فى كمبوند فيلدج جيت

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/متشطبه/فيلدج جيت/موقع مميز

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في فيليدج جيت

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/متشطبه/فيلدج جيت/موقع مميز

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام الان شقتك في بالم هيلز VGK

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين في كمبوند فيلدج جيت بموقع مميز

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه في كمبوند فيليدج جيت التجمع الخامس

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه للبيع في فيلدج جيتس لاندسكيب فيو

    Assets Real Estate Investments logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع