شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, صفحة 3

124 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند فيليدج جيت تشطيب مودرن روعه .

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش ب اقل سعر بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في فيليدج جيت متشطبه بفيو مميز

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزه في كمبوند فيليدج جيت بالتجمع الخام

    متصدر

    Host Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٥٠م بجاردن للبيع في فيليدج جيت | تشطيب كامل

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 100m للبيع – بالم هيلز VGK

    Susqual Management logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Sky Home logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينة جاهزة مفروشة بالكامل - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروش للبيع فيلدج جيت بالم هيلز

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت | 150م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة146م متشطيبه في موقع متميز بجانب جامعه امريكيه

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بالم هيلز بجوار الجامعه الأمريكية

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن و المعاينه الفوريه متشطبه بالكامل

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه مفروش للبيع كمبوند فيلدج جيت

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة للبيع 2 نوم بالمطبخ في فيلدج جيت التجمع

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر للبيع شقة متشطبة بمطبخ ف فيلدج جيت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فليدج جيت بالم هيلز

    Broker Egypt logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروشة اول سكن بيع في فيلدج جيت بالم هيلز

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج جيت بموقع مميز وتشطيب فاخر

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند فيلدج جيت القاهرة الجديدة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مميز في فيليدج جيت التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image