شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, صفحة 4

124 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    Ground apartment for sale rtm

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري ف التجمع الخامس | ڤيلدچ جيت

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فوري في فيلدج جيت

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى فيليج جيت بالم هيلز التجمع الخامس

    Trends Real Estate Egypt logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة وجاهزة للاستلام Village Gate

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري متطشبة بالفرش في بالم هيلز

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند فيليدج جيت

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في بالم هيلز فيليدج جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا فيلاج – بالم هيلز، القاهرة

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 149 متر² – فيليدج جيت، بالم هيلز

    Tasweeq For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع أو الإيجار في Palm Hills Village

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز 150متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأحسن فرش وتشطيب للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في فيليدج جيت متشطبه , 150متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٧١٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في فيليدج جيت , 148متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م | موقع متميز | بالم هيلز

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل جاهزة للسكن - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور اول ١٥٠ م في Village Gate Compound

    Waystar Investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليج جيت بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في فيليدج جيت التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في فيلدج جيت

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند فيلدج جيت في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بسعر لقطة تشطيب كامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع