شقق بمساحات كبيرة للبيع في الغردقة, صفحة 30

998 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    149م شقة راقية بإطلالة بحر وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    178م تصميم فاخر وإطلالة بحر داخل ماجرا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    179م في ماجرا إطلالة بحر وشاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٩٣٧٬٣٣٣ جنيه

    شقة 179م مع بنتهاوس تجربة فيلا داخل منتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    179م داخل ماجرا تجربة فندقية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    145م فرصة استثمار قوية بالقرب من الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع متشطبة بالكامل بإطلالة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة جاهزة للسكن مع إمكانية التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ثلاث غرف نوم بإطلالة بحرية للبيع في الأح

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٧٬٠٧٢٬٦٠٠ جنيه

    2 bedrooms with sea view at The View Residence

    Hurghadians Property logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٬١٠٠ متر مربع

    ٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين في سوما باي متشطبة تشطيب فاخر ، 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه3 غرف_تشطيب كامل_دقايق لممشي الاحياء

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم بإطلالة على المسبح – أورورا بالاس

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نوم مع إطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم راقية بإطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    واحة فاخرة بثلاث غرف نوم وإطلالة على المسبح | مساح

    Homes Bay logo image

3

    1

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تمتلك شاليةمع اطول فترة سداد في البحر الاحمر

    GCR Developments logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف وصالة_تشطيب كامل_أمام بيست واي

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز جدا وبرايفت بول للبيع في الجونة

    Realm Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية 3 غرفه للبيع في سهل حشيش, الغردقة

    Homes Bay logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٩٠٤٬٨٠٠ جنيه

    ثلاث غرف وصالة 149 متر - الهضبة - قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٥٠٠ جنيه

    وحدتك 135 م² على بُعد دقائق من مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 135 م² في مشروع تريفانا في قلب مبارك 6

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٧١٧٬٧٣٠ جنيه

    غرفتين وصالة 167 متر - ترى البحر - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع