شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 20

970 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    Ground apartment for sale rtm

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200م مشطبة في المستثمرين الجنوبية -استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 185م-ريسيل 90 افينيو جاهزه للسكن اقل سعر

    4C Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف خاص شبه الفيلا للبيع متشطبه تشطيب راقي

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري ف التجمع الخامس | ڤيلدچ جيت

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 10% شقه استلام فوري تشطيب راقي

    Square real estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد وبمقدم 10% شقه تشطيب راقي استلام فوري

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 10% شقه استلام فوري تشطيب راقي

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه استلام فوري تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 200م سوبر لوكس في المستثمرين الجنوبية

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب راقي 10% مقدم استلام فوري برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فى ذا فيليج بالم هيلز التجمع الخامس

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٢٧٬٢٩٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري في الجولدن سكوير –فرصة مميزة

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور اول ١٥٠ م في Village Gate Compound

    Waystar Investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في جاليريا مون فالي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز للبيع جاليريا مون فالي

    why solutions logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام فوري بقلب التجمع باكثر سعر مميز

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فوري في فيلدج جيت

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جالريا

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 190م تشطيب كامل -90 افينيو view pool

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كومباوند لا في

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في٩٠ افينيو | التجمع الخامس لاندسكيب فيو

    Circle Realestate logo image

2

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بأقل سعر في جاليريا مون فالي

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع باقل مقدم كمبوند جاليريا مون فالي

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع