شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 25

970 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز للبيع

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٨٦٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة استلام فورى فيو على حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة ارضي بجادن 130متر في كمبوند جالير

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تزيل السعر لسرعه البيع شقه159م استلام فوري 3غرف

    S signature logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند المصراويه | 182م | التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز 150متر

    Prime Company logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأحسن فرش وتشطيب للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام zero over-واتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل كمبوند جالريا مون فالي

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه خاصه متاحه للبيع داخل جاليريا مون فالي

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلا فوري في الجولدن سكوير بجوار ميفيدا مباشر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في فيليدج جيت متشطبه , 150متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٧١٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في فيليدج جيت , 148متر

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المستثمرين الجنوبية 165م موقع مميز جدا

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر متشطبة تشطيب ممتاز - القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاليريا مون فالي-شقة ارضي162م بجاردن95م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاليريا مون فالي-اقل شقة 161م متشطبة بمطبخ وتكيفات

    YaKan Properties logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 190م كورنر اطلالة على حمام السباحة | بحري

    Country For Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة في كمبونج 90 avenue في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ومتشطبه في كمبوند المستثمرين الجنوبي

    ABAZA for real estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣١٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع المستثمرين الجنوبية بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م المستثمرين الجنوبية التجمع

    M.S.K Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م دور أول تشطيب كامل

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع