شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 21

970 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون ڤالي التجمع استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى فيليج جيت بالم هيلز التجمع الخامس

    Trends Real Estate Egypt logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من التسعين دور متكرر بحري بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مطبخ للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في 90 أفينيو

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 157م استلام فورى فيو مميز بجاردن 57م

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطبخ وتكييفات للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأطلالة علي المسبح بسعر مميز

    why solutions logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة جنب الجامعة الامريكية

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م بحديقه استلام فورى متشطبه جمب ال AUC

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م بحديقه استلام فورى متشطبه جمب ال AUC

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م بحديقه استلام فورى متشطبه جمب ال AUC

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بافضل سعر شقه 3 غرف استلام فورى في جاليريا

    S signature logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٤٨٬١٣٨ جنيه

    للبيع شقه ارضي133م بجاردن بمقدم واقساط استلام فورى

    S signature logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٤٨٬١٣٨ جنيه

    بمقدم وتكملة اقساط شقه ارضي بجاردن استلام فورى

    S signature logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي - التجمع الخامس

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/جاليريا مون فالي/متشطب/تكيفات/مطبخ

    Home Destination logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/جاليريا مون فالي/متشطبة

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام بأفضل سعر في السوق بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة ١٦٥م + جاردن ١٢٠م | للبيع في ٩٠ افينيو

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/جاليريا مون فالي/متشطبة

    Home Destination logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة وجاهزة للاستلام Village Gate

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المستثمرين الجنوبية بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع