شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 16

970 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروش للبيع فيلدج جيت بالم هيلز

    Horizon Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في جاليريا موون فالي

    Akar Town Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه في جاليرنا مون فالي

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت | 150م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة146م متشطيبه في موقع متميز بجانب جامعه امريكيه

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع – جاليريا مون فالي

    Trust logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعاينه امام ال AUC بتكمله اقساط 5سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جالريا

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بالم هيلز بجوار الجامعه الأمريكية

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بالفرش بنص السعر مقدم 10% فقط

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٧٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة - استلام فوري وتشطيب كامل في 90 أفينيو

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه باعلي جودة جولدن سكوير جالريا ريزنس

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع ٣ غرف فى جالريا مون فالي

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن و المعاينه الفوريه متشطبه بالكامل

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بمقدم10% متشطبه بالكامل بأميز موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه استلام فوري تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 10% شقه استلام فوري تشطيب راقي

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند جالريا

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو وسعر مميز بكمبوند جاليريا

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 135م - بدون تشطيب - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري | نصف تشطيب | برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة مفروشة بالكامل 135م فيو مفتوح

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع - تشطيب الترا مودرن - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع في جاليريا مون فالي - التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع