شقق بمساحات كبيرة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 3

574 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بفيو جاردن في كمبوند سما دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 235م 3غرف في وان قطاميه بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 200م 3غرف كامله التشطيب بالتكييفات

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع جاردن باقل مقدم + قسط 12 سنه Prime Spot

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 231م لقطه اماميه نص تشطيب تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 155م 3 غرف مفروشه بالكامل + جراج

    INVEST PRO logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة على الدائري – البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    وحده اداريه تكلمه اقساط للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 214م بكمبوند قطامية جيت

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري سوبر لوكس 3 غرف دبل فيو

    Closer logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م للبيع بكمبوند وان قطامية تشطيب كامل

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - للبيع - سما القاهره - نص تشطيب

    Osoul Misr logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فى كمبوند وان قطاميه دائرى المعادى

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ويست جولف التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحة ٣٢٥م في ويست جولف اكستنشن بدون تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحتها مميزه جدا للبيع في كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ذا بروكس امام ستون ريزيدنس بسعر مغري

    Remax The Address logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع ذا بروكس موقع مميز جدا امام ستون

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع -بأقل مقدم - في ذا بروكس

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرب الجولف موقع مميز نص تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد غرب الجولف التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 155م 3 غرف في وان قطاميه بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 200م 3 غرف بالجراج ( بمساحه مميز)

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن شقة مميزة للبيع بكمبوند البارون دائري

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره في غرب الجولف لوفت بخصم 40% اطلاله وهميه!

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٤ جنيه/متر مربع