شقق بمساحات كبيرة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 10

574 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهره الجديده واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع مميز – VGK Palm Hills بسعر مغرى

    متصدر

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في غرب الجولف بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلالة خضراء في كمبوند وان قطامية

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 211م فيو لاند سكيب كمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تكمله اقساط للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك للبيع في كمبوند البارون سيتي بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل 3غرف فى كمباوند وان قطامية بسعر مميز+جراج

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف بجاردن و تراس فى كمباوند وان قطامية

    INVEST PRO logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج بحري امامي مميز 175م فيو اكبر لاند سكيب

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 متر بوان قطاميه فيو امامي شامل العفش

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحفة للبيع بكمبوند وان قطامية 165م متشطبة بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م مميزه 3 غرف فى وان قطاميه تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع غرفتين متشطبه جاهزه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك تقسيمة مميز بفيو مميز في الكمباوند

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر 200م استلام فورى متشطب بموقع وفيو مميز

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط حتي14سنه شقه للبيع بجوار كايرو فستيفال

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١٠١٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة شقة 3غرف في The Brooks التجمع بقسط 14 سنة

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقٍ في كمبوند قطامية جاردنز في التجمع

    Chances Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدائري المعادي بأنتظارك كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع