شقق بمساحات كبيرة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 8

574 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بتقسيمه وبرج مميز جدا للبيع بوان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 130م بكمبوند قطامية جيت اماميه استلام فوري

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف نص تشطيب للبيع في غرب الجولف قرب الAUC

    Al Maz Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في غرب الجولف في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار قطاميه هايتس بالتجمع بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م سوبر لوكس للبيع - كمبوند سرايات القطامية

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي - دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطاميه بسعر مميز بالدائري

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي علي دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما بسعر لقطة بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨١ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الدور الثاني فيو جاردن | امتداد غرب ال

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (فيو علي جارن) في كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتجمع 156م بجوار كايرو فيستيفال-5%مقدم

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر متشطب اول سكن برووف مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك روف 290م فيو جاردن استلام فوري بمنطقه الجولف

    KMG Real Estate logo image

4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند غرب الجولف - القطامية

    Utopia logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع الشهري في غرب الجولف

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع