شقق بمساحات كبيرة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

574 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما 4 غرف و3 حمام وسعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ديونز صف أول جولف بحمام سباحة لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالفرش بغرب الجولف

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالجراج على حمام السباحه فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190 متر بسعر محروق تشطيب كامل برج وفيو مميز

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 198م 3 غرف و 2 حمام فيو على اكبر جاردن

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر بوان قطاميه تشطيب كامل بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190 متر بسعر محروق تشطيب كامل بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بخصم الكاش30%

    Western House logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سما موقع مميز على الدائرى بفيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تكمله اقساط فى وان قطاميه

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند قطامية جاردنز استلام فوري

    D COMUNITA RE logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 235م 3غرف كامله التشطيب بالجراج

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 155م 3غرف في وان قطاميه بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند غرب الجولف التجمع الخامس

    EG.Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في مدينة النخيل امام 1 قط

    Host Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5%مقدم بالتقسيط على اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٨٣٬٧٠٠ جنيه

    اقساط تصل الي 14 سنة شقة 195م prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الي 14 سنة شقة 145م prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي للبيع بغرب الجولف نصف تشطيب

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه غرفتين بلوكيشن متميز 159 م

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة أرضي – غرب الجولف اكستنشن، القاهرة

    Property Network logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع