شقق بمساحات كبيرة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 17

574 عقارات أخرى
  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في وان قطامية - كمبوندات القطامية - القطامية - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٧١م بجراج وان قطاميه بسعر مميز

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في وان قطامية - كمبوندات القطامية - القطامية - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند وان قطامية بجوار كارفور المعادى

    Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٨٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الترا سوبر لوكس للبيع كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 189م للبيع ريسيل كمبوند وان قطامية فيو مميز

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٩٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 3 غرف و 2 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى فيو خارجى محمد ذكى

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189م بالجراج تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    300م شقة للبيع بامتداد غرب الجولف متشطبة هاي سوبر

    Find Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند وان قطامية اقل من سعر متر الشركة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك واجهة في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 3 غرف و 2 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م مميزه تقسيمة مربعه فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كومباوند وان قطاميه معمار المرشدى١٧٥م

    Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع