شقق بمساحات كبيرة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 14

574 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان في واحده من اميز مناطق القاهرة الجديدة

    KMG Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان في لوكيشن مميز في منطقة الجولف بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في ارقي كمبوندات غرب الجولف باسعار مميزة

    KMG Real Estate logo image

4

    3

    ٤١٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة اول سكن في كمبوند سما بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في Katameya Gardens – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأميز لوكيشن بجوار قطاميه هايتس بقسط14سنه

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دورين سوبر ديلوكس للبيع بغرب الجولف

    Wonder Homes For Real Estate logo image

5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى مميزه بحديقه فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بكمبوند البارون سيتى المعادى

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في وان قطامية – إطلالة على الجاردن

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٤٧٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ويست جولف شقق للبيع مساحة ٣٢٥ م استلام فورى مميزة

    Western House logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – المستمر الصغير أمام قطامية ديونز

    Al Fanar Development and project management logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م مميزه علي اكبر جاردن في المشروع

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في كمبوند وان قطامية مميزة دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة في ويست جولف

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدا للبيع في غرب الجولف بأقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه 172م فى كمبوند وان قطاميه باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م في لوكيشين مميز علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور متكرر للبيع في غرب الجولف

    Wonder Homes For Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145متر على الطريق الدائري مباشرة بالقطامية

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع