شقق بمساحات كبيرة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 15

574 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 190م 3 غرف بالجراج في وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في البارون سيتي بأنتظارك دائري المعادي الآن

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في The Brooks أمتلك شقتك بأقل من سعر الشركة

    Utopia logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٠٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على اكبر جاردن في المشروع

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م مميزه تقسيمة مربعه فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة ألترا سوبر لوكس في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بوان قطاميه على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بمساحة حرة في أبراج سما

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند البارون سيتى على دائرى المعادى

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن برووف خاص

    The Polygon logo image

    ماونتن فيو اكزيكتيف ريزيدنس قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المفتاح جاهزة فوراً في كمبوند سما المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة ألترا سوبر لوكس في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172 للبيع فى وان قطامية ارضى +جاردن بسعر لقطة

    MRG Real Estate logo image

4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب فاخر + فرش مودرن | ويست جولف

    Merak Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م مميزه تقسيمة مربعه فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة ألترا سوبر لوكس في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما دائري المعادي بسعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع