شقق بمساحات كبيرة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 22

574 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند مراكز التجمع الخامس استلام فورى

    Smart Assets Real Estate logo image

    مساكن ديستريكت 5, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 290م شقة امتداد غرب الجولف القاهرة الجديدة

    Remax Style logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م مميزه بفيو مفتوح علي بنزينة شيل اوت

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية ع دائري المعادي بجواركارفو

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لاندمارك في مدينه نصر بجوار حي الواحه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي دائري المعادي 3 غرف كومبوند وان قطام

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م مميزه بفيو مفتوح علي بنزينة شيل اوت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بارون سيتي

    Q VISION logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م مميزه بفيو مفتوح علي بنزينة شيل اوت

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل كمبوند وان قطامية تشطيب التراا سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م مميزه بفيو مفتوح علي بنزينة شيل اوت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند وان قطامية

    Better Estate Investment logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري

    اشتري بيتك logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158 متر للبيع ريسيل بكمباوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٦٧٬٠٧٤ جنيه

    اسكن في كمبوند وان قطامية فقط بمقدم 15%

    One Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند غرب الجولف بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158 متر في اميز مشروع علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م مميزه بفيو مفتوح علي بنزينة شيل اوت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند وان قطامية لمعمار المرشدي بحري صريح

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس تطل علي القطامية ديونز

    Bond & Key logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة في المشروع مفيو مفتوح وبحري

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة في المشروع مفيو مفتوح وبحري

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٦٤٬٤٦٦ جنيه

    شقه148 متر مميزه للبيع بالتقسيط في قطامية جيت ...

    One Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام بفيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة في المشروع مفيو مفتوح وبحري

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع