شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 17

730 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف دور ثانى على لاندسكيب فى المراسم

    Trends Real Estate Egypt logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٤٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٥٢٤٬٦٦٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالتكيفات تطل علي مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٤٨٬٢٥٤ جنيه

    شقة مع جاردن تشطيب كامل مع تكييفات في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم واجمالى 3 غرف لسرعه البيع غير مجروحه

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 158 مترمتشطبه بكمبوند فيفث سكوير

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو غير مجروح استلام خلال شهرين وأقساط حتى 6 سنوات

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٧٧٬٢٠٦ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل ومكيفة 167 متر في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٢٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٣٢٬٢٨٢ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل ومكيفة للبيع في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٢٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمقدم واقساط تباع بالعفش والاجهزة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٢٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة كبيرة سعر مميز جاهزه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٣٠٠٬٨٠٦ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ومفروشه في كمبوند فيفث سكوير

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز تطل ع النادي للبيع باقل سعر المراسم

    El Kateb Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٧٨٬٥٣٢ جنيه

    شقه تشطيب فاخر بالمطبخ والتكييفات في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة مع حديقة، 3 غرف نوم في المراسم متشطبه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٧٠ متر للبيع في المراسم متشطبة استلام فوري

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل لللبيع في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-ارخص شقة مفروشة132م بموقع مميز جدا للبيع

    متصدر

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦١٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م +جاردن 109 فوري في فيفث سكوير جولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل في المرحلة الأولى في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-شقة168م متشطبة بالتكيفات فيو لاندسكيب بيع

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع باقل مقدم في مراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع