شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 16

730 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بالكامل للبيع - كمبوند فيفث سكوير

    Ninety Two logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند فيفث سكوير

    KAMF logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيفث سكوير موقع مميز

    KAMF logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠١٠٬٦٢٥ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيفث سكوير – التجمع الخامس

    KAMF logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في المراسم

    متصدر

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه باقل سعر استلام قريب متشطبه بالكامل بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على أفضل لاندسكيب متشطبة استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات شقة للبيع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٧٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف في المراسم استلام فوري متشطبة

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٤٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيولاند سكيب water featuers بالتكييفات والمطبخ

    West Field logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الاول - متشطبة بالكامل - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر - دور اول - بموقع مميز اوبن فيو

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة استلام فوري متشطب في Fifth Square

    Selection Code logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٤٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٣١٣٬٩٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل في فيفث سكوير المراسم

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري فيفث سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – فيفث سكوير | التجمع الخامس

    Beltone logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل بالتكييفات والمطبخ استلام فوري

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة الترا مودرن في فيفث سكوير

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-ارخص شقة متشطبة 250م بالتكيفات بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع فيفث سكوير متشطبه بالكامل

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم مع جاردن للبيع في فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٤٢٦٬١٦٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم في فيفث سكوير متشطبه بالكامل

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة في ارقي كمبوند

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع