شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 21

728 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل من المالك بالتكيفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | حديقة خاصة | الفيفث سكوير

    Good Vibe Homes logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المراسم بحرى وفيو مميز

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مون ريزيدنس شقة ١٦٧ متشطبة للبيع دور تانى ٣ غرف .

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مون ريزيدنس بنت هاوس بمقدم ٤،٨٠٠ متشطب للبيع......

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٢٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٣٠ متر بكمبوند المراسم

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بتكييفات ومطبخ في فيفث سكوير

    Do estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-اقل سعر شقة147م الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم شقتك على ارض الواقع متشطبه كلها

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ٣ غرف متشطب استلام فوري في المراسم

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسليم فوري شقة كورنر متشطبة جاهزة للسكن بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكييفات بإطلالة على الحديقة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٨٩٬٧٠٤ جنيه

    شقة فاخرة - مون ريزيدنسز تسليم خلال شهرين أقل مقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في لوكشين استيراتيجي_فيفث سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس للبيع فوري ف المراسم فيو حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢١٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بحديقه استلام فورى متشطبه بدون اوفر

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيفث سكوير استلام فوري بسعر مميز

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة موقع مميز جدا للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 130م تشطيب سوبر لوكس شقة للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقل من سعر الشركه 168 م

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع في فيفث سكوير متشطبه في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع