شقق دور أرضي للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 5

123 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه أرضى بجنينه نيو جيزه 3 غرف استلام فورى

    SG Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع فى نيو جيزة

    Vira Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م+100جاردن متشطبه واستلام فوري

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيو \ شقة 285 م ارضى بجاردن \فيو لاند سكيب

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه متشطبه خطواط للنادي موقع مميز جدا

    SG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه علي البحيره موقع مميز جدا غرفتين نوم

    SG Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى 3 غرف امبرفيل نيو جيزه 6 اكتوبر

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى بجنينه 200 متر استلام فورى بيراميدز هيلز

    SG Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضى على الصخرتين اميز لوكيشن ويستدرج

    SG Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بحديقة للبيع في نيو جيزة (ذا كوليكشن)

    Jedar Real Estate logo image

1

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٢٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضى بجاردن فى كمباوند Joulz

    Royal Hub Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بيراميدز هيلز، غرفتا نوم وحديقة، تشطيب كامل

    AMAKEN Misr logo image

2

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٥٢٬٧٦٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة أرضي بحديقة مع المطبخ أقساط_ 2028

    Value For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كارنيل – نيو جيزة

    Home Select for real estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل من سعر السوق في نيو جيزه كومباوند

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة أرضي بجاردن 215م- كمبوند نيو جيزة

    Abrag Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضية مع حديقة في بيراميدز هايتس، ٣ غرف

    AMAKEN Misr logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع موقع مميز في جولز

    Blocks logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٩٦٬١٠١ جنيه

    فاميلي هاوس ارضي بجاردن للبيع في ذا كراون

    Real Vision logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يراميدز هايتس ٣ غرف بحديقة ومدخل خاص

    AMAKEN Misr logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز، ٣ غرف، تشطيب كامل، ٢١٢ متر+حديقة

    AMAKEN Misr logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة شقة بحديقة معدلة 4 غرف نوم 237 متر

    AMAKEN Misr logo image

4

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع