شقق دور أرضي للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 3

123 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن 120م بفيو بانورامي على اللاندسكيب

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 235م بجاردن 205م على المحور دايركت

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة واسعة – استلام فوري بجوار نيو جيزة

    Inn Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

4

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٧٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كارنيل – دور أرضي بترّاس كبير في نيو جيزه

    Niche Investments logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة الاضي بجاردن للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع – Brix | Inertia

    Crafters Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضية رائعة في كارنيل، نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩٣٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بسعر السوق - بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن | حديقة كبيرة | بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة استلام خلال سنة لاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة 237 م للبيع نيو جيزة.

    Guides Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في جولز إنرتيا

    Aqarpedia For Resale logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة وجاردن كبيرة استلام فورى بجوار نيو جيزة

    Corporate Deals logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع بسعر مميز في امبرفيل نيو جيز

    Guides Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ب قسط ل 8 سنين باكثر سعر مميز

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس متشطبة بالكامل في ذا كراون

    Inn Properties logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب فاخر بفيو مميز في ويست هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب فاخر بفيو مميز في ويست هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬١٢٣٬٨١٣ جنيه

    شقة فندقية أرضي غرفة نوم واحدة في Twilight New Giz

    Homescout logo image

1

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٦٩٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست ريدج نيو جيزا الدور الأرضي 195م

    Tasweeq For Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بدون تشطيب داخل كمبوند جولز 6 أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى جولز | إنيرشيا - اقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع