شقق دور أرضي للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر

122 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز وسعر مغرى شقة للبيع فى جاسبر

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة - تشطيبات فاخرة - ٣٢٠ متر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمساحة مميزة للبيع بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة ارضي بموقع مميز في كمبوند جولز- انرشيا

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في امبرفيل

    RE/MAX Everest logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف علي فيو في بيراميدز هيلز اكتوبر للبيع

    Blocks logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في مشروع جيزة فيو ليك دايركت

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر دوبلكس باكبر مساحة جاردن - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣١٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس متشطب بالكامل في بالم هيلز - ذا كراون

    Inn Properties logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٠٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض الشهر | بسعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

1

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ارضى بجاردن 197م+جاردن214م بقسط ربع سنوى

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في كمبوند جولز 189م نصف تشطيب بسعر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بحديقة في بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بيرامد هيلز برايم لوكيشن

    West Field Property Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر لقطة استلام 11/2026 كمبوند جولز

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه 3 غرف نوم وغرفه ناني في امبرفيل

    Guides Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالكامل للبيع بيراميدز هيلز

    Driven Properties logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | غرفتين ارضى بجاردن | فيو بحيرة

    The Way logo image

2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ب5%مقدم وقسط 10 سنين 175م فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 75م فيو مفتوح ومميز

    Promax Property Investors logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة استلام فوري في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

4

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٠٧٬٦٣٨ جنيه/متر مربع