فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 6

1,490 عقارات أخرى
  • 29

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول 5 غرف نوم كاملة التشطيب - تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شاليه تطل على البحر - تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٢٬٧٧٩ جنيه

    فيلا 221م صف اول بفيو خيالي علي البحر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٥٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي اللاجون دايركت ( 4 غرف ماستر + Pool )

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر للبيع متشطبة بالكامل في سوديك- جون

    Inn Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٧٦ متر مربع

    ١٥٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 4 غرف اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 875م -استلام فوري -اول صف علي الجولف

    AK Circle logo image

7

    7+

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,000,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على الجولف بحمام سباحة خاص بحري

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز بسعر مميز نصف مفروش

    Premises logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٬٤٠٨٬٨٨٨ جنيه

    فيلا للبيع صف أول على البحيرة تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٩٣ متر مربع

    ٣٠٥٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحري صف أول لاجون في مراسي بلانكا

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جولف فيو باقل سعر الماركت لفترة محدودة

    Apart Real estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون فيلا لقطة للبيع – الصف الأول على البحر |

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بفيو ساحر تشطيبVIP+افضل سعر في السوق

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٧٣ متر مربع

    ٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول متشطب بالكامل بقسط 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول جولف كاملة التشطيب فيلا - الربوة الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أول صف جولف | فيو مفتوح مباشر | فيلا استثنائية

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في عين باي صف اول علي الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مارينا متشطبه تشطيب جديد اول صف علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف أستلم فيلا 5 غرف – بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٤٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف أستلم فيلا 5 غرف – بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي مع اقل سعر صف أول على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع