فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 4

1,490 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4,200,000 =فيلا 220م صـف أول بفيو بانورامي كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 متـر للبـحر - فيو من كل غرفة - لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في الصف الأول بفيو مبهر وحديقة كبيرة

    Remax 360 logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اليجريا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بشاطئ خاص خطوات من البحر تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر صف أول علي البحر ٨غرف ماستر بشاطئ خاص

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ( 5 غرف - صف اول بحر - بالفرش )

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون بحري مرحله اولي 4 غرف فيلا سول اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون5 غرف واجهه بحري فيلا في مراسي

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة علي لاجون مباشرةفي مونتي جلالة السخن

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم صف أول فيلا متشطبة 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى بالم بيتش الساحل الشمالى على البحر

    Osoul Misr logo image

    ماربيلا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا صف أول Branded by Armani بمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Branded by Armani أستلم فيلا صف أول بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - قرية الدبلوماسيين -الساحل الشمالي

    Osoul Misr logo image

    الدبلوماسيين 2, الدبلوماسيين, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة أول صف بحر 10% مقدم علي 9 سنين لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٨ متر مربع

    ١١٢٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قطامية ديونز صف أول على الجولف تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة - صف أول على ملعب الغولف - سعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مُجهزة بإطلالة على ملعب الغولف والبحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع